Výrobci

Elektra:

Elektra je italská společnost, která vznikla v roce 1947 a primárně se zabývá výrobou profesionálních kávovarů. Společnost elektra byla založena v roce 1947 Umbertem Fregnanem. Kromě vysoké funkčnosti se kávovary značky Elektra odlišují od konkurence jejich konstrukcí. Kávovary Elektra jsou známé pro svou klasickou italskou výzdobu a jednoduché komponenty. V dnešní době nabízí Elektra dva typy kávovarů, které jsou buď zaměřené na profesionální využití - barové kávovary nebo soukromým zákazníkům - domácí kávovary.

Futura:

Futura je dynamická nová společnost, která si dala za cíl stát se lídrem ve světě kávovarů. Hlavním cílem společnosti Futura je nabízet kvalitní a spolehlivé kávovary s atraktivním moderním designem a samozřejmě s nejlepší extrakcí kávy. Dalším neméně důležitým aspektem je konstrukce technického řešení s cílem co nejvíce usnadnit údržbu kávovarů, což umožňuje snadno a rychle přístup do všech částí stroje v jednoduchém a intuitivním rozhraní. Všechny tyto silné stránky spolu s profesionalitou a vášní umožňují vyrábět krásné , spolehlivé a praktické espresso kávovary.

Univerciok:

Univerciok je synonymem vysoké kvality a profesionality. Nabízí vysoce kvalitní výrobky za dobrou cenu. Začínala jako malá firma na výrobu polotovarů a cukrovinek. Cenné zkušenosti majitele Nicholase Ventury a velkou vášní syna Johna umožnily společnosti získat významný postoj na trhu. V současné době je Univerciok upevněna v mnoha oblastech na domácím trhu a působí v 15 zemích světa. Může se pochlubit vynikajícím know-how polotovarů v prášku a tekutin, které nacházejí uplatnění v různých oblastech trhu, jako jsou pekárny, cukrárny, bary, hotely. Pečlivým výběrem surovin, věnují stálou pozornost ve všech fázích výroby. Od firmy Univerciok Vám nabízíme velkou řadu horkých čokolád, frappé a bombardina.